Magiczne ogrody - Przegnajmy alatusa

W najbliższy weekend, 26-27 sierpnia, odwiedź Magiczne Ogrody z całą rodziną i dołącz do walecznych i honorowych rycerzy Króla Eryka, aby stawić czoła Alatusowi i jego armii!

A może będziesz chciał stać się częścią przebiegłych i niezłomnych bestii Araga?

Jest to jedyne wydarzenie w Polsce, w którym do zabawy staną obok siebie doświadczeni animatorzy i Goście, by wspólnie wziąć udział w bitwie i zadecydować o jej losach. To spektakl, na którego przebieg może wpłynąć każdy z nas!

Zanim dojdzie do starcia dwóch zwaśnionych stron, każdy z Was od 10:00 do 14:30 będzie mógł zapisać się do Armii Dobra dowodzonej przez Thodora Eraptora lub Armii Zła z Alatusem Mortisem na czele. Poznacie tajniki władania mieczem i tarczą oraz taktykę wojenną, którą później zastosujecie podczas Wielkiej Bitwy! Przejdziecie również niezwykłe szkolenie bojowe oraz przygotujecie się do starcia poprzez malowanie barw bitewnych i musztrę! Po zakończeniu przygotowań o godzinie 15:00 na Polu Turniejowym dojdzie do konfrontacji dwóch armii! W Wielkiej Bitwie mogą brać udział rodzice i młodzi wojownicy od 6. roku życia. Odwiedź świat baśni z najbliższymi i weź udział w tym niezwykłym wydarzeniu! Przekonaj się, kto zwycięży, jaki los czeka Magiczne Ogrody oraz czy dzielni rycerze Króla Eryka zdołają pokonać bestie Alatusa?
W tych dniach czekają na Was także Wróżki Smużki, Mordole i pozostali mieszkańcy Magicznych Ogrodów oraz masa zabaw i atrakcji!
Do zobaczenia w świecie baśni! 🙂

 

Zobacz także  Koncert kolęd

There are no comments yet.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).